JESTEŚMY SISMATEC

AGF & Sismatec

Partner technologiczny w sektorze AGF

Sismatec działa w AGF jako dostawca maszyn wolnostojących oraz w pełni zautomatyzowanych linii technologicznych i pakujących. Bazując na najnowocześniejszym parku maszynowym, wiedzy zdobytej przez lata doświadczeń oraz własnych badaniach i rozwoju, Sismatec jako partner technologiczny może w pełni zaprojektować, zmontować i zautomatyzować linie produkcyjne i pakujące AGF.

Dzięki partnerstwu m.in. z Proseal i Intray, Sismatec jest w stanie zrealizować przyszłościowy proces pakowania. Duże prędkości przelotowe lub wysoka elastyczność nie stanowią problemu.

Chcesz sprawdzić rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze AGF

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnienie tacy

Sismatec & Proseal mogą otworzyć drzwi do większych zysków w sektorze AGF, dzięki wysokiej wydajności i gwarantowanej jakości w procesie pakowania.

Zgrzewarki do tacek łączą wysoką wydajność z szybką wymianą narzędzi i kompaktową konstrukcją oszczędzającą miejsce. Zaprojektowana do przyjmowania losowo rozmieszczonych tacek z dowolnego przenośnika i może być w pełni zintegrowana z innymi urządzeniami linii, przy czym często maszyna Proseal stanowi podstawę linii.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn do pakowania typu flow pack.

Gama przepływowych pakowarek Belca obejmuje: serię Belca BF, serię Belca SP oraz serię Belca FN.

Pakowanie

Pakowacz skrzyń

Sismatec & Proseal mają rozwiązanie na koniec linii: Proseal Case Packer – do 180 opakowań na minutę.Wprowadziliśmy na rynek wysokowydajny Case Packer do skrzynek i pudełek. Ta maszyna do pakowania skrzynek jest idealnym dodatkiem do każdej linii pakującej.

Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu najbardziej innowacyjne maszyny. Wiemy, że każdy produkt jest inny, dlatego zawsze proponujemy rozwiązania oparte na Państwa życzeniach. Sismatec & Proseal oznaczają doskonałą jakość, szybkość i niezawodność w segmencie opakowań zgrzewanych i typu skin. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie opakowaniowe odpowiednie dla Twoich potrzeb.