JESTEŚMY SISMATEC

Ryby i Sismatec

Partner technologiczny w sektorze rybnym

Przygotowywanie, przetwarzanie, porcjowanie, ważenie i dozowanie oraz pakowanie ryb można przeprowadzić na wiele sposobów. Sismatec dostarcza kompletne linie produkcyjne i pakujące dla przemysłu rybnego. Stosując najnowocześniejsze aplikacje i technologie, realizujemy przyszłościową produkcję dla naszych klientów.

Sismatec specjalizuje się zarówno w liniach procesowych, jak i pakujących w przemyśle rybnym.Sismatec specjalizuje się zarówno w liniach procesowych, jak i pakujących w przemyśle rybnym. Dzięki partnerstwu z dużym arsenałem maszyn marki A, najnowocześniejszymi autorskimi rozwiązaniami i wieloletniemu doświadczeniu, Sismatec jest w stanie projektować, montować i automatyzować kompletne linie procesowe i pakujące.

Dodatkowo organizacja gwarantuje całodobowe wsparcie techniczne poprzez dział serwisu i części zamiennych, do którego zawsze można zadzwonić.

Chcesz sprawdzić rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze rybnym

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnienie tacy

Sismatec & Proseal są podstawą każdej linii pakującej z tacami. Proseal tray sealer to inteligentny tray sealer, który często stanowi centralny punkt linii produkcyjnej. Podczas zmian produktu i/lub tacki można szybko zmienić odpowiednie narzędzie i folię, aby zminimalizować straty czasu. W ostatnich latach innowacyjne i inteligentne oprogramowanie Proseal sprawiło, że Proseal stał się jednym z liderów rynku w zakresie zamykania tacek w przemyśle spożywczym. Za pomocą inteligentnego i przyjaznego dla użytkownika ekranu można szybko zamienić receptury i procesy produkcyjne.

Zgrzewarki do tacek Proseal oferują różne opcje pakowania, takie jak vac/gas, skin & folder. Sismatec & Proseal skupiają się również na zrównoważonym rozwoju poprzez partnerstwo z Halopack, najbardziej zrównoważonym na świecie gazoszczelnym opakowaniem do żywności.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn do pakowania typu flow pack. Belca od ponad 30 lat projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania opakowaniowe. Sismatec & Belca pragnie zbudować trwałe relacje z Tobą jako klientem. W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis.

W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis. Te serie składają się z poziomych maszyn pakujących i są podzielone na folie wychodzące z góry iz dołu.