Serwis i konserwacja firmy Sismatec

SERWIS 24/7 SISMATEC

Serwis i konserwacja firmy Sismatec

Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Sismatec lubi oferować swoim klientom bezpieczeństwo. Dlatego mamy Dział Serwisu, który jest zawsze dostępny dla naszych klientów. 24/7, 52 tygodnie w roku. Nasze usługi obejmują instalacje, konserwację (zapobiegawczą), awarie i szkolenia.

Nasz profesjonalny dział serwisowy składa się z zespołu entuzjastycznych specjalistów (ds. konserwacji). Specjaliści ci mieszkają w całej Holandii iw razie potrzeby są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Możesz liczyć na profesjonalną obsługę, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla firm produkcyjnych. Konserwacja, którą wykonujemy ma często charakter zapobiegawczy. Jest to możliwe na zamówienie, ale także na podstawie umowy serwisowej „szytej na miarę”.

Bus van Sismatec
Onderhoudscontracten | Sismatec

Sismatec | Dział obsługi

Regularna i fachowa realizacja konserwacji zapobiegawczej optymalizuje niezawodność działania i zapobiega uciążliwym i kosztownym, często niepotrzebnym naprawom po awarii.

Oprócz konserwacji zapobiegawczej wykonujemy również konserwację naprawczą. Ma to na celu przede wszystkim jak najszybsze i najskuteczniejsze usuwanie usterek oraz minimalizację strat produkcyjnych.

Aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o wycenę umowy serwisowej, zadzwoń do nas lub wypełnij poniższy formularz.

Adres

Twentepoort Oost 8
7609 RG Almelo

Skontaktuj się z serwisem

Adres e-mail
[email protected]

Bezpośredni kontakt

Numer telefonu serwisowego
+31 (0)546-874118

Portal

Portal logowania Sismatec
Zaloguj sie? Kliknij tutaj

Sismatec | Zgłoszenie serwisowe