JESTEŚMY SISMATEC

wygoda i Sismatec

Partner technologiczny w sektorze convenience

Sismatec jest specjalistą w zakresie rozwiązań procesowych i opakowaniowych w sektorze produktów spożywczych. Sismatec oferuje bardzo odpowiednie rozwiązania w tym sektorze dla każdego problemu, zarówno pod kątem wysokiej elastyczności, jak i wysokich prędkości przepustowości.

We współpracy z firmą Sismatec możliwa jest automatyzacja procesów produkcji i pakowania w sektorze convenience. Zarówno dla maszyn wolnostojących, jak iw pełni zintegrowanych linii produkcyjnych. W oparciu o najnowocześniejsze maszyny, wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia oraz wewnętrzne badania i rozwój, Sismatec może w pełni zorganizować i zoptymalizować produkcję typu convenience jako partner technologiczny.

Chcesz zobaczyć rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze wygody

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnianie tacek

Sismatec & Proseal umożliwiają ciągły proces pakowania najwyższej jakości. Automatyczne, szybkie, liniowe zgrzewarki tacek z pełną instalacją próżniową zostały zaprojektowane z myślą o najwyższych wymaganiach. Sercem konstrukcji „e” jest elastyczność umożliwiająca zastosowanie dowolnego rodzaju zgrzewarki na profilowanym pojemniku, niezależnie od tego, czy jest to klimatyczny, MAP, VMAP, Skin, Skin Plus czy Skin Deep.

Każdą z tych opcji można dodać teraz lub później, a nawet usunąć w razie potrzeby. Ta elastyczność daje użytkownikowi pewność, że niezależnie od najnowszych trendów w zakresie opakowań, sprzęt jest gotowy na przyszłość.

Kliknij „produkcja wygodna”, aby zobaczyć przykład zintegrowanej linii produkcyjnej typu convenience.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn flowpack. Belca projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania opakowaniowe od ponad 30 lat. Sismatec & Belca pragnie zbudować trwałe relacje z Państwem jako klientem. W Sismatec możesz liczyć na serwis 24/7.

Asortyment flowpackerów Belca składa się z: serii Belca BF, serii Belca SP oraz serii Belca FN. Serie te składają się z poziomych maszyn pakujących i są podzielone na folie pochodzące z góry i z dołu.