JESTEŚMY SISMATEC

O sismatec

SISMATEC - process & packaging solutions

Sismatec jest Państwa partnerem w zakresie rozwiązań dla procesów produkcji i pakowania w przemyśle spożywczym. My dostarczamy maszyny marki A do przygotowywania, przetwarzania, porcjowania, napełniania, dozowania, ważenia i pakowania artykułów spożywczych i farmaceutycznych. Od 1963 roku jesteśmy konsultantem i partnerem dla rzemiosła, handlu detalicznego i dużego przemysłu.

Wiemy, jakie wysokie wymagania muszą spełniać Twoje produkty. Bezpieczeństwo żywności, podobnie jak możliwość bezpiecznej pracy z maszynami, jest warunkiem wstępnym. Ponadto łatwość obsługi i czyszczenia jest ważna dla Ciebie i Twoich pracowników.

Całodobowy serwis w firmie Sismatec
Sismatec lubi oferować swoim klientom bezpieczeństwo i odciąża ich od A do Z. Dzięki naszemu pasjonującemu zespołowi specjalistów i krótkim liniom komunikacyjnym jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów.

Nasz zespół serwisowy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 52 tygodnie w roku. Na przykład nasz Dział Techniczny zapewnia ciągłość działania rozwiązań poprzez usługi serwisowe, konserwację zapobiegawczą i ścisłą współpracę z naszymi klientami. Nasz zespół ds. sprzedaży przyjmuje elastyczną postawę i jako partner przez cały czas myśli razem z Państwem i tworzy zorientowane na klienta rozwiązanie problemu.

sismatec-pand

Rozwiązania segmentowe

Dlaczego warto wybrać Sismatec?

Doświadczony na arenie międzynarodowej

Sismatec ma duże doświadczenie w integrowaniu różnych maszyn w jedną linię. Wzięcie odpowiedzialności jest dla nas normalne. Wszyscy producenci, z którymi współpracujemy, dostarczają niezawodne marki i są znani na całym świecie jako firmy wysokiej jakości. Często reprezentujemy te firmy od dziesięcioleci. Dzięki temu międzynarodowemu doświadczeniu oferujemy Państwu najlepsze możliwe na świecie rozwiązania.

od 1963 roku

Rozpoczęła działalność w 1963 roku jako biuro handlowe i wyrosła na znanego i niezawodnego partnera produkującej żywność Holandii. Działamy w następujących segmentach: Owoce i Warzywa, Pieczywo i Cukiernia, Convenience, Farmacja, Ryby, Mięso, Dziczyzna i Drób, Nabiał i Sery.

topowe europejskie marki

Sismatec reprezentuje tylko marki A. PROSEAL, TREIF, TURBO, REX, MADO, VAKONA, WEBOMATIC, BELCA, INTRAY, BILWINCO itp. Możemy również uzupełnić te maszyny o inne maszyny i tym samym dostarczyć kompletne linie pod klucz.

Serwis 24/7

Nasz profesjonalny Dział Serwisu składa się z zespołu entuzjastycznych specjalistów (konserwatorów). Specjaliści ci mieszkają w całej Holandii iw razie potrzeby są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla firm produkcyjnych.