JESTEŚMY SISMATEC

wegetariański

Partner technologiczny w sektorze wegetariańskim

Przygotowanie, przetwarzanie i pakowanie produktów wegetariańskich może odbywać się na wiele sposobów. Sismatec dostarcza markę A i rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta do produkcji wegetariańskiej. Ciągła optymalizacja, badania i rozwój oraz stosowanie najlepszych technik gwarantuje produkcję przyszłościową. W ostatnich latach firma Sismatec intensywnie koncentrowała się na produkcji wegetariańskiej.

Dzięki naszej szerokiej gamie maszyn dla różnych sektorów przemysłu spożywczego, Sismatec jest w stanie doskonale reagować na nowe i ciągle zmieniające się wymagania i życzenia sektora wegetariańskiego. W oparciu o najnowocześniejsze maszyny, wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia oraz własne badania i rozwój, Sismatec może pomóc organizacjom na rynku wegetariańskim jako partner technologiczny w procesie produkcji, który jest niezawodny, najwyższej jakości i gotowy na przyszłość.

Chcesz zobaczyć rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze wegetariańskim

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnienie tacy

Zrównoważony rozwój, Skin Packing | Z myślą o przyszłości
Sismatec & Proseal to liderzy na rynku uszczelniania tacek w przemyśle spożywczym. Zasada tacki uszczelniającej zapewnia zmniejszenie zajmowanej powierzchni w porównaniu z innymi sposobami pakowania mięsa i produktów mięsnych zastępczych. Innowacyjne i inteligentne oprogramowanie Proseal sprawiło, że Proseal stał się jednym z liderów rynku w zakresie zamykania tacek w przemyśle spożywczym.

Sismatec i Proseal w coraz większym stopniu koncentrują się na zrównoważonym rozwoju i najnowszych trendach w zakresie opakowań. Maszyny Proseal to maszyny numer jeden, jeśli chodzi o proces pakowania typu skin. Ponadto Sismatec, Halopack i Proseal są światowymi prekursorami w zrównoważonym pakowaniu produktów mięsnych i wegetariańskich.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn do pakowania typu flow pack. Belca od ponad 30 lat projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania opakowaniowe. Sismatec & Belca pragnie zbudować trwałe relacje z Tobą jako klientem. W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis.

Gama przepływowych pakowarek Belca obejmuje: serię Belca BF, serię Belca SP oraz serię Belca FN. Te serie składają się z poziomych maszyn pakujących i są podzielone na folie wychodzące z góry iz dołu.