Dbamy o to, aby Twoje noże były optymalnej jakości.

SERWIS SLIDE DLA TWOICH NOŻY

Ostrzycie noże?

Poprzez naszą usługę ostrzenia, chcemy dać naszym klientom pewność najwyższej jakości noża. Zarejestruj u nas swoje noże, a my zadbamy o ich optymalną jakość.

Aby zapewnić wysoką jakość cięcia, nasze marki zaprojektowały wysokiej jakości ostrza superior. Ostrza te jednak zużywają się i aby utrzymać wysoką jakość cięcia, konieczne jest przeprowadzenie interwału ostrzenia.

Poprzez lata rozwoju i inwestycji, nóż Treif nie jest standardowym nożem. W związku z tym standardowa metoda mielenia również nie jest wystarczająca do uzyskania „jakości Treif”. Sismatec jako partner firmy Treif posiada metody, techniki, narzędzia i maszyny do ostrzenia noży w taki sposób, że jakość noża jest gwarantowana.

Dzięki naszej usłudze ostrzenia, możemy zaoferować Państwu pewność najwyższej jakości noża. Zarejestruj swoje noże, a my skontaktujemy się z Tobą.

Previous slide
Next slide

Dlaczego warto wybrać Sismatec?

Europejskie marki premium

Sismatec reprezentuje wyłącznie marki A, takie jak Proseal, REX, TREIF, Belca itp. Możemy również uzupełnić te maszyny o inne maszyny, aby zapewnić kompletne linie, pod klucz.

Dział serwisu 24/7

Nasz profesjonalny Dział Serwisu składa się z zespołu entuzjastycznych specjalistów (konserwatorów). Specjaliści ci mieszkają w całej Holandii iw razie potrzeby są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla firm produkcyjnych.

Doświadczenie międzynarodowe

Sismatec ma duże doświadczenie w integrowaniu różnych maszyn w całą linię. Branie odpowiedzialności jest dla nas czymś normalnym. Producenci, z którymi współpracujemy, dostarczają niezawodne marki i są znani na całym świecie jako firmy o wysokiej jakości. W wielu przypadkach reprezentujemy te firmy od dziesięcioleci. Dzięki temu międzynarodowemu doświadczeniu oferujemy Państwu najlepsze możliwe rozwiązania na świecie.

Od 1963 r.

Założona w 1963 roku jako biuro handlowe firmy Slsmatec GmbH, stała się znanym i niezawodnym partnerem Holandii produkującej żywność. Prowadzimy działalność w następujących segmentach: AGF, Bread & Patisserie, Convenience, Pharmaceuticals, Fish, Meat, Game & Poultry, Dairy & Cheese.

Formularz zapytania o usługę ostrzenia noży