JESTEŚMY SISMATEC

Pieczywo i cukiernia oraz Sismatec

Partner technologiczny w sektorze pieczywa i ciastek

Rozwiązania procesowe i opakowaniowe dla chleba i wyrobów cukierniczych można realizować na wiele sposobów. Dzięki partnerstwu z różnymi markami A, Sismatec jest w stanie pomóc organizacjom z sektora piekarniczego i cukierniczego w procesie produkcji całkowicie zgodnym z ich życzeniami

Dla piekarzy lub cukierników oferujemy maszyny do przygotowywania i pakowania kanapek, wyrobów czekoladowych i/lub bakalii. Mieszanie, bębnowanie, krojenie, homogenizowanie, gotowanie i chłodzenie chleba i produktów cukierniczych można wykonać za pomocą Sismatec. Pakowanie tych produktów może być również wykonane we współpracy z nami.

Sismatec posiada bogate doświadczenie w zakresie dostaw maszyn dla piekarni i cukierni.

Chcesz zobaczyć rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze chleba i ciastek

Rozwiązania segmentowe

Opakowania

Uszczelnienie tacy

Sismatec i Proseal są podstawą każdej linii pakującej. Zgrzewarka do tacek Proseal to inteligentna zgrzewarka do tacek, która często stanowi centralny punkt linii produkcyjnej. W ostatnich latach innowacyjne i inteligentne oprogramowanie Proseal sprawiło, że Proseal stał się jednym z liderów rynku w zakresie zamykania tacek w przemyśle spożywczym. Zgrzewarki do tacek Proseal mogą być wyposażone w wiele wariantów funkcji, dzięki czemu nadają się do każdego sektora spożywczego.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn do pakowania typu flow pack. Belca od ponad 30 lat projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania opakowaniowe. Sismatec & Belca pragnie zbudować trwałe relacje z Tobą jako klientem. W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis.

Gama przepływowych pakowarek Belca obejmuje: serię Belca BF, serię Belca SP oraz serię Belca FN. Te serie składają się z poziomych maszyn pakujących i są podzielone na folie wychodzące z góry iz dołu.