JESTEŚMY SISMATEC

Mięso i Sismatec

Partner technologiczny w sektorze mięsnym

Przygotowanie, obróbka i pakowanie mięsa może odbywać się na wiele sposobów i może być pozostawione całkowicie w naszej gestii. Sismatec dostarcza kompletne linie produkcyjne we współpracy z najlepszymi markami w zakresie produkcji i pakowania mięsa.

Przetwarzanie, przygotowywanie, porcjowanie i pakowanie mięsa może odbywać się na wiele sposobów we współpracy z firmą Sismatec. Sismatec ma w swojej ofercie maszyny i rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom rzemiosła i handlu detalicznego oraz dużego przemysłu. Od w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych i pakujących po małe samodzielne maszyny dla mniejszych sklepów mięsnych.

Chcesz sprawdzić rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze mięsnym

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnienie tacy

Sismatec i Proseal są podstawą każdej linii pakującej. Zgrzewarka do tacek Proseal to inteligentna zgrzewarka do tacek, która często stanowi centralny punkt linii produkcyjnej. W ostatnich latach innowacyjne i inteligentne oprogramowanie Proseal sprawiło, że Proseal stał się jednym z liderów rynku w zakresie zamykania tacek w przemyśle spożywczym.

Funkcja próżnia/gaz w zaklejarkach do tacek Proseal jest idealna dla segmentu mięsnego. Proces ten wydłuża okres przydatności do spożycia, czyniąc produkt bardziej odpowiednim dla łańcucha transportowego, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i świeżość dla użytkownika końcowego.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn do pakowania typu flow pack. Belca od ponad 30 lat projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania opakowaniowe. Sismatec & Belca pragnie zbudować trwałe relacje z Tobą jako klientem. W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis.

W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis. Te serie składają się z poziomych maszyn pakujących i są podzielone na folie wychodzące z góry iz dołu.