JESTEŚMY SISMATEC

Apteka i Sismatec

Partner technologiczny w branży farmaceutycznej

Przygotowanie, przetwarzanie i pakowanie produktów farmaceutycznych można przeprowadzić na wiele sposobów. Sismatec dostarcza kompletne linie produkcyjne, jeśli chodzi o efektywną produkcję i pakowanie.

Przetwarzanie, przygotowywanie, porcjowanie i pakowanie produktów farmaceutycznych można przeprowadzić na wiele sposobów we współpracy z firmą Sismatec.

W oparciu o najnowocześniejsze maszyny, wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia oraz wewnętrzne badania i rozwój, Sismatec jako partner technologiczny może zapewnić swoim klientom przyszłościowe procesy produkcji i pakowania.

Chcesz zobaczyć rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze farmaceutycznym

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnienie tacy

Zgrzewarki do tacek firmy Proseal są znane jako najlepsze maszyny pakujące na rynku. Maszyny są w stanie zgrzewać prawie wszystkie rozmiary opakowań, przy czym można stosować wiele różnych materiałów. Inteligentne oprogramowanie w połączeniu z bardzo przyjaznym dla użytkownika panelem dotykowym zapewnia maksymalną łatwość obsługi dla operatorów produkcji. Oprócz zgrzewania tylko od góry, maszyny Proseal są w stanie wykonywać procesy płukania gazem, próżni/gazu i zgrzewania typu skin, aby sprostać wielu różnym wymaganiom rynku. Seria S firmy Proseal nadaje się do „prostszych” procesów uszczelniania, takich jak uszczelnienie atmosferyczne, płukanie gazowe i kurczenie hermetyczne. Seria E dodaje do tego próżnię/gaz i skórę.

Aby dopasować maszyny do żądanych numerów seryjnych, Proseal posiada linię produktów półautomatycznych i w pełni automatycznych. TTe, GTR i GTRe należą do linii półautomatów i są w stanie zgrzewać 30 opakowań na minutę i zgrzewać próżniowo/gazowo 10 opakowań. Maszyny GT0 do GT6ex/Twin włącznie należą do maszyn w pełni automatycznych. Liczby produkcyjne osiągane są do 240 opakowań na minutę.