JESTEŚMY SISMATEC

dziczyzna i drób oraz Sismatec

Partner technologiczny w sektorze dziczyzna i drób

Przygotowanie, przetwarzanie i pakowanie dziczyzny i drobiu można przeprowadzić na wiele sposobów. Dzięki szerokiej gamie maszyn i wieloletniemu doświadczeniu Sismatec jest niezawodnym partnerem technologicznym dla firm, dużych i małych.

Przetwarzanie, przygotowywanie, porcjowanie i pakowanie dziczyzny i drobiu można przeprowadzić na wiele różnych sposobów we współpracy z firmą Sismatec. Sismatec dostarcza samodzielne maszyny oraz kompletne linie produkcyjne i pakujące dla organizacji z sektora dziczyzny i drobiu.

Jako partner technologiczny stawiamy życzenia klienta na pierwszym miejscu i zawsze dążymy do niezawodnego i ciągłego procesu produkcyjnego. Dzięki partnerstwu z postępowymi organizacjami, markami klasy A i wieloma specjalistami w tym sektorze, Sismatec jest w stanie zaoferować i zrealizować najlepsze rozwiązanie.

Chcesz zobaczyć rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze dziczyzny i drobiu

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Uszczelnienie tacy

Współpraca pomiędzy Sismatec i Proseal oferuje najlepsze rozwiązanie do zamykania tacek produktu.

Zgrzewarki do tacek firmy Proseal są znane ze swojej wysokiej wydajności, łatwej obsługi i czyszczenia oraz ogromnej elastyczności maszyn. Najnowocześniejsze techniki zgrzewania, próżni/gazu i skórowania gwarantują ciągły proces pakowania w sektorze dziczyzny i drobiu.

Oprócz ciągłego procesu pakowania, zgrzewarka do tacek minimalizuje zużycie plastiku i ślad produkcyjny. Maszyny są w stanie wykonać różne procesy zgrzewania i zgrzewania od góry prawie wszystkich możliwych typów opakowań.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem, jeśli chodzi o szeroką gamę maszyn do pakowania typu flow pack. Belca od ponad 30 lat projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania opakowaniowe. Sismatec & Belca pragnie zbudować trwałe relacje z Tobą jako klientem. W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis.

W Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis. Te serie składają się z poziomych maszyn pakujących i są podzielone na folie wychodzące z góry iz dołu.