JESTEŚMY SISMATEC

Nabiał i sery oraz Sismatec

Partner technologiczny w branży mleczarskiej i serowarskiej

We współpracy z firmą Sismatec przetwarzanie, przygotowywanie, porcjowanie i pakowanie produktów mlecznych i serów może odbywać się na wiele sposobów. W oparciu o najnowocześniejsze maszyny, wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia oraz wewnętrzne badania i rozwój, Sismatec może w pełni skonfigurować i zautomatyzować produkcję. Organizacja zapewnia, że ​​rozwiązanie może zapewnić ciągłość dzięki specjalistycznej usłudze 24/7.

Chcesz zobaczyć rozwiązania lub poprosić o informacje? Wybierz przycisk.

Zastosowania w sektorze mleczarskim i serowarskim

Rozwiązania segmentowe

opakowania

Tacki

Pakowanie sera w opakowania plastikowe lub kartonowe nie stanowi problemu w firmie Sismatec. W oparciu o współpracę z firmą Proseal, Sismatec jest w stanie zaprojektować, zaoferować i dostarczyć idealną linię pakującą.

Zgrzewarki do tacek firmy Proseal mają różne funkcje dla różnych wymagań dotyczących produktów, np. vac/gas dla dłuższego okresu trwałości. Maszyny Proseal pracują w trybie ręcznym, półautomatycznym i w pełni automatycznym z wydajnością do 180 opakowań na minutę.

Maszyny Proseal ułatwiają klientom zmianę receptur poprzez łatwy przełącznik narzędziowy połączony z przyjaznym dla użytkownika wyświetlaczem, na którym można łatwo zmieniać/zamieniać receptury. Kilka rozwiązań Proseal, takich jak wózek do załadunku narzędzi, regał do przechowywania narzędzi i pro-test, ułatwiają rozpoczęcie produkcji i zmianę produktu.

Flowpacking

Sismatec & Belca są Twoim partnerem w zakresie szerokiej gamy maszyn typu flowpack. Firma Belca od ponad 30 lat projektuje, produkuje i dostarcza rozwiązania w zakresie opakowań. Sismatec & Belca pragną budować długotrwałe relacje z Państwem, klientem. W firmie Sismatec możesz liczyć na całodobowy serwis.

Asortyment pakerów przepływowych Belca składa się z: Belca BF series, Belca SP series oraz Belca FN series. Seria ta składa się z poziomych maszyn pakujących i jest podzielona na folie pochodzące z góry i z dołu.