jesteśmy SISMATEC & PROSEAL

PAKOWACZ KARTONÓW PROSEAL

pakowacz kartonów proseal

Sismatec & Proseal mają rozwiązanie dla linii końcowej: Proseal Case Packer – do 180 opakowań na minutę.

Firma Sismatec & Proseal wprowadziła niedawno na rynek wysokowydajną maszynę Case Packer do skrzynek i pudełek. To urządzenie do pakowania skrzynek jest idealnym dodatkiem do każdej linii pakującej.

Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu najbardziej innowacyjne maszyny. Wiemy, że każdy produkt jest inny, dlatego zawsze proponujemy rozwiązania oparte na Państwa życzeniach. Sismatec & Proseal oznaczają doskonałą jakość, szybkość i niezawodność w segmencie opakowań zgrzewanych i typu skin. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie opakowaniowe odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Nasze segmenty

Pakowacz skrzyń

Maszyna Proseal Case Packer idealnie uzupełnia szeroki zakres maszyn Proseal do zgrzewania tacek, oferując klientom kompletne rozwiązanie do pakowania. Case Packer ma wysoką wydajność napełniania skrzynek i pudełek z prędkością do 120 opakowań na minutę.

Funkcje
Nowe urządzenie Case Packer charakteryzuje się tak samo wysokim poziomem konstrukcji i trwałości jak wiodące trayseal’owe zgrzewarki i zawiera wiele ich zaawansowanych funkcji. Obejmują one system logowania bezstykowego ProTect™, który zapewnia różne poziomy dostępu do autoryzacji dla poszczególnych użytkowników, oraz pełną kompatybilność z analizatorem ProVision™ OEE i przestojów, który zapewnia kompleksowy obraz wydajności maszyn w czasie rzeczywistym. Instalacja i codzienna obsługa są uproszczone dzięki przyjaznemu dla użytkownika panelowi sterowania z menu.

opcjonalnie
Opcje obejmują dodatkowe wypełnienie skrzyń i dłuższy tor buforowy dla większych prędkości.
Przenośniki doprowadzające i odprowadzające skrzynki mogą być dostosowane do indywidualnych układów fabrycznych. Urządzenie Case Packer może być w pełni zintegrowane z urządzeniami uzupełniającymi, takimi jak: stawiacze pudełek, istniejące systemy przenośników, etykieciarki i kodery.

Proseal ProMotion-invoersysteem

System podawania ProMotionstrong
System podawania ProMotion maksymalizuje przepustowość tacek i wykorzystuje „podążanie za ruchem” oraz technologię inteligentnych buforów do efektywnego sterowania przepływem tacek, umożliwiając ich ciągłe podawanie do układarki bez zatrzymywania.

Proseal Case Packer CP3 | Sismatec

Proseal Quick Release (QR)

Quick Release (QR)
Technologia automatycznych narzędzi umożliwia szybką i łatwą zmianę formatu. Ponadto system Quick Release (QR) umożliwia szybkie zdejmowanie i wymianę pasów transportowych, dzięki czemu czyszczenie i konserwacja są szybsze i łatwiejsze.

Proseal Case Packer CP3 | Sismatec

"Wszystkie cechy, które sprawiły, że nasze maszyny do zgrzewania tacek odniosły taki sukces, zostały zachowane w naszym nowym Proseal Case Packer" - mówi Nick Severn, Control Systems Engineer w firmie Proseal.
"Dla producentów żywności stanowi doskonałe uzupełnienie zapewniające szybką i wydajną przepustowość w celu dotrzymania ścisłych terminów sprzedaży detalicznej".

półautomatyczny

proseal pakowacz kartonów i traysealery

Opinia

Jesteście Państwo ciekawi możliwości i tego, co Sismatec & Proseal może dla Państwa zrobić? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i pozwól, aby jeden z naszych specjalistów doradził Ci, jak dopasować się do Twojego procesu biznesowego.