Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Sismatec po Global Tomato Congress Rotterdam 2023

Sismatec będzie obecny na Światowym Kongresie Pomidorów w Rotterdamie we wtorek, 16 maja 2023.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku 16.

Global Tomato Congress 2019 | Sismatec

Czym jest Światowy Kongres Pomidorów w Rotterdamie?

Global Tomato Congress to wiodące wydarzenie dla branży świeżych pomidorów. Ta konferencja dotyczy uczenia się i tworzenia sieci. Global Tomato Congress bada najnowsze innowacje w branży świeżych produktów i przedstawia wiele świeżych pomysłów, które zainspirują wszystkich pracujących w tej istotnej części przemysłu pomidorowego.

Sismatec & Proseal

Sismatec jest dostawcą zgrzewarek do tacek Proseal i oczywiście nie może go zabraknąć na tym wydarzeniu. Zgrzewarki do tacek Proseal specjalizują się w pakowaniu owoców i warzyw, w tym rosnącego zapotrzebowania na pomidory typu top seal. Proseal produkuje szeroką gamę ręcznych, półautomatycznych i automatycznych liniowych zgrzewarek górnych, które mogą zgrzewać do 240 opakowań na minutę. Chętnie opowiemy więcej o najnowszych trendach w opakowaniach i naszych innowacjach.

Dlaczego warto odwiedzić Światowy Kongres Pomidorów?

Podczas tej konferencji prelegenci-eksperci przedstawią wgląd we wszystkie obszary działalności firmy, od opracowywania nowych produktów po strategie marketingowe, od produkcji po postępowanie po zbiorach, od najnowocześniejszych technologii po pojawiające się trendy konsumenckie.

Istnieją trzy filary, które sprawiają, że Światowy Kongres Pomidorów jest tak atrakcyjny, a mianowicie:

  1. Ludzie: sieci i ludzie są rdzeniem tego kongresu. Wchodzenie w nowe relacje i nowe możliwości. Podczas tego wydarzenia dobrze się poznacie i oczywiście jest to doskonała okazja do networkingu.
  2. Insights: eksperci i eksperci poinformują Cię o najnowszych trendach i analizach w sektorze owocowo-warzywnym.
  3. Pomysły: zachęca się do rozmów, opowiada i udostępnia pomysły i historie całemu światu.

„Global Tomato Congress to miejsce na inspirujące wydarzenie, podczas którego można zdobywać i dzielić się wiedzą z pasjonatami branży w całym łańcuchu wartości”.

Więcej informacji

Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat Światowego Kongresu Pomidorów 2023 w Rotterdamie? Neemt u dan gerust contact met ons op via [email protected].Daarnaast kunt u meer informatie vinden op de website van Global Tomato Congress.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na konferencji. Chcesz wcześniej umówić się na spotkanie z jednym z naszych handlowców? Proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Global Tomato Congress 2019 | Sismatec

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.