Proseal

Proseal produkuje szeroką gamę ręcznych, półautomatycznych i w pełni automatycznych zgrzewarek górnych. To sprawia, że te specjalistyczne zgrzewarki tacek należą do światowych liderów w dziedzinie maszyn pakujących w przemyśle spożywczym.

Proseal

Proseal produkuje szeroką gamę ręcznych, półautomatycznych i w pełni automatycznych zgrzewarek górnych. To sprawia, że te specjalistyczne zgrzewarki tacek należą do światowych liderów w dziedzinie maszyn pakujących w przemyśle spożywczym. W rezultacie imponujące maszyny o przepustowości 6-180 opakowań na minutę są nie tylko niezawodne, ale także wysoce wydajne i skuteczne. Podsumowując, Proseal ma wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej, te maszyny pakujące są solidne i łatwe w obsłudze. Dlatego nasze maszyny pakujące są prawdziwym dodatkiem do obecnego lub nowego procesu pracy. Co więcej, możesz nie tylko zastosować taką maszynę na dużą skalę produkcyjną, ale także wtedy, gdy Twoja firma produkuje na mniejszą skalę, Proseal oferuje odpowiednie rozwiązania.

Podsumowując, opakowanie topseal jest niezbędne. Na przykład opakowanie topseal jest bardziej przyjazne dla środowiska (mniej plastiku), łatwe do drukowania i zapewnia lepszą prezentację w sklepie. Pierwszym dowodem na to jest to, że udział plastiku w opakowaniach zmniejszył się średnio o 30 procent. Ponadto oferuje możliwość przedłużenia okresu przydatności produktu do spożycia, zwiększa również obroty i zapobiega marnowaniu żywności. Na przykład stosowanie mniejszej ilości tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu jest nowym standardem. Sismatec oferuje rozwiązanie z zgrzewarkami Proseal do profesjonalnego uszczelniania opakowań. Nasze maszyny są na sprzedaż i do wynajęcia.

Maszyny GT i GTe

Proseal rozróżnia maszyny GT i maszyny GTe, każdy model ma swoją własną tożsamość kategorii. Ponadto sekwencje "s" i "e" są zaprojektowane tak, aby nigdy nie ograniczać użytkownika w określonej kategorii. Osiąga się to na przykład poprzez zapewnienie, że funkcje są dostępne dla użytkownika, którego przyszłe potrzeby w zakresie opakowań nie są w pełni zdefiniowane, oraz poprzez zaprojektowanie systemu, który zaspokaja wszystkie znane potrzeby bez zwiększania kosztów w przypadku niepewności.

Na przykład maszyna "s" nadaje się do zastosowań o wysokiej przepustowości typowych dla produktów, dań gotowych i aplikacji MAP. Ale seria "e" oferuje również rozwiązanie dla wszystkich twardych opakowań dostępnych obecnie na rynku i jest dostosowana do naszego programu rozwoju rynku. Różnica między dwiema seriami maszyn została wyjaśniona poniżej.

Seria GT-S

Seria Proseal „s” oferuje przyjazny dla użytkownika i wydajny wybór maszyn, zaprojektowanych z myślą o ultraszybkim użytkowniku. Zaletą s-systemu jest koszt – nie ma potrzeby budowania rezerw na technologię próżniową, która może obniżyć koszty. Zastosowania serii Proseal GT to: uszczelnienie atmosferyczne, spłukiwanie gazem i hermetyczne kurczenie się.

Proseal GT2s | Sismatec

Seria GT-E

Sercem konstrukcji „e” jest elastyczność umożliwiająca wykonanie dowolnego rodzaju zgrzewania na wstępnie uformowanej tacy, niezależnie od tego, czy jest to atmosferyczne, fumigowane, próżniowe / gazowe, skóra, skóra plus czy głęboka skóra. Proseal posiada sprzęt nastawiony na przyszłość. Innowacje Proseal są zawsze opracowywane z myślą o interesie klienta.

Proseal GT4s | Sismatec

Automatyczne zgrzewarki tacek inline

Automatyczne zgrzewarki tacek inline
Skontaktuj się z nami i pozwól jednemu z naszych specjalistów doradzić Ci odpowiednią poradę w procesie biznesowym.

Odkryj szeroką gamę automatycznych zgrzewarek tacek liniowych firmy Proseal, na którą składają się:

Maszyny półautomatyczne

GTR

Proseal GTR to półautomatyczna, dwustanowiskowa maszyna do zgrzewania tacek z obrotnicą. Proseal GTR może uszczelniać do 30 opakowań atmosferycznych na minutę za pomocą maszyny 2-drukującej i jest koniem pociągowym przemysłu spożywczego gotowego do spożycia.

Proseal GTR | Sismatec

GTRe

Proseal GTRe to półautomatyczna, dwustanowiskowa zgrzewarka tacek z obrotnicą z pełnym zasilaniem próżniowym. Proseal GTRe może uszczelnić do 20 opakowań próżniowych/gazowych na minutę za pomocą 2 wydruków.

Proseal GTRe | Sismatec

TTE

Proseal TTe to półautomatyczna maszyna szufladowa z pełnym zasilaniem próżniowym i jest w stanie uszczelnić do 10 pakietów próżniowych / gazowych na minutę, z 2 wydrukami. TTe, podobnie jak wszystkie maszyny elektryczne, może obsługiwać szeroką gamę procesów uszczelniania, dzięki czemu jest wszechstronna.

Proseal TT-e | Sismatec

Maszyny ręczne

T2

T2 to najmniejsza zgrzewarka tacek w asortymencie Proseal. Idealny do produkcji rzemieślniczej lub na małą skalę. Ta zgrzewarka do tacek jest w pełni przenośną ręczną zgrzewarką do tacek z systemem folii tnącej envirocut. Poprzez ten system nie są dostarczane żadne odpady.

Proseal T2 | Sismatec

TT-G

Proseal TT-G jest kompaktowym traysealerem do opakowań MAP. Jest on oceniany na maksymalnie 6 uderzeń na minutę przy samym uszczelnianiu i 4 uderzenia na minutę przy MAP. TT-G jest więc idealny do prób produkcyjnych i produkcji niskonakładowej.

Proseal TT-G | Sismatec

Proseal Case Packer

Proseal rozszerzył swoją ofertę produktów o bardzo szybki, w pełni automatyczny system pakowania skrzyń i pudełek. Nowy Proseal CP3™ jest idealnym dodatkiem do szerokiej gamy zgrzewarek od góry, aby zaoferować klientom kompletne rozwiązanie opakowaniowe. Maszyna CP3 Case Packer łączy efektywne zużycie energii i kompaktowe rozmiary z szybkim napełnianiem skrzynek i pudełek z prędkością do 120 opakowań na minutę. CP3 może obsługiwać szeroką gamę formatów opakowań, w tym tace, wiadra i opakowania kanapkowe, z różnych materiałów. Case Packer jest również dostępny w wersji CP2 i CP4.
Case Packer Proseal CP3 | Sismatec
proseal GTSv | Sismatec

Proseal GTSV - Opakowania warstwowe

Proseal GTSV

Proseal GTSV to maszyna do usuwania osadzania i ustawiania kartonów warstwowych, do zgrzewania próżniowego i gazowego o wysokiej przepustowości do 50 opakowań na minutę w cyklu próżniowym i gazowym. GTSV może obsługiwać szeroką gamę kartonowych klinów warstwowych i może zmienić rozmiar w mniej niż 5 minut. GTSV jest idealny dla użytkowników, którzy chcą maksymalnej mocy obliczeniowej przy minimalnym nakładzie pracy. GTSV posiada opcje stacji dla etykieciarek i drukarek oraz oferuje klientowi gotowe rozwiązanie linii produkcyjnej do pakowania kartonowych kanapek.

Seria Proseal SP - Opakowania warstwowe

Proseal SP45
to system pakowania warstwowego z przenośnikiem liniowym, który może uszczelniać do 45 opakowań na minutę. SP45 służy wyłącznie do uszczelniania. Dowiedz się więcej o dodatku SP45.

Proseal SP60
to system pakowania warstwowego z liniowym przenośnikiem taśmowym, który może uszczelniać do 60 opakowań na minutę. SP60 jest przeznaczony tylko do uszczelnienia. Dowiedz się więcej o dodatku SP60.

Proseal SP90
to system pakowania warstwowego z liniowym przenośnikiem taśmowym, który może uszczelniać do 90 opakowań na minutę. SP90 służy wyłącznie do uszczelniania. Dowiedz się więcej o dodatku SP90.

Proseal SP60 | Sismatec
Proseal AP60 | Sismatec

Proseal AP conveyor

Proseal AP60
oferuje liniowy system uszczelniania tacek przenośników, który może uszczelnić do 240 opakowań na minutę. AP60 oferuje elastyczność wymaganą dla producentów żywności poszukujących w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej „pod klucz”. Zobacz więcej informacji o AP60.

Rada

Jesteście ciekawi, jakie możliwości może dla Ciebie zrobić Sismatec?
Skontaktuj się z nami i pozwól jednemu z naszych specjalistów doradzić Ci odpowiednią poradę w procesie biznesowym.