Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Sismatec op Niemiecki Kongres Owoców i Warzyw 2023

Sismatec będzie obecny na Deutscher Obst & Gemüse Kongress (DOGK) w Düsseldorfie w dniach 19 i 20 września 2023 roku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.

Czym jest Deutscher Obst & Gemüse Kongress w Düsseldorfie?

Deutscher Obst & Gemüse Kongress w Düsseldorfie to jednodniowe wydarzenie z wykładami na wszystkie ważne aktualne tematy całego łańcucha dostaw w CCD Düsseldorf.
Ten kongres to przede wszystkim informacje i nawiązywanie kontaktów.

DOGK-Düsseldorf

Docelowi odbiorcy

DOGK bada najnowsze innowacje w sektorze owoców i warzyw oraz prezentuje całą gamę świeżych pomysłów. Na kongresie spotkasz decydentów i działaczy z następujących sektorów:

  • Produkcja owoców i warzyw
  • Handel owocami
  • Sprzedaż detaliczna
  • Dostawcy usług w zakresie pakowania, transportu i logistyki
  • przemysł
  • Dostawca usług informatycznych
  • Wspomnienia
  • Firmy konsultingowe

Sismatec & Proseal

Sismatec jest dostawcą zgrzewarek do tacek Proseal i oczywiście nie może go zabraknąć na tym wydarzeniu. Zgrzewarki do tacek Proseal specjalizują się w pakowaniu owoców i warzyw. Proseal produkuje szeroką gamę ręcznych, półautomatycznych i automatycznych maszyn do zgrzewania na linii, które mogą zgrzewać do 240 opakowań na minutę. Chętnie opowiemy więcej o najnowszych trendach w opakowaniach i opowiemy więcej o naszych innowacjach.

Proseal | Sismatec

Czego można się spodziewać w DOGKu?

W sesji plenarnej można spodziewać się prezentacji eksperckich, a także równoległych sesji specjalistycznych poświęconych aktualnym tematom i zagadnieniom wpływającym na całą sieć dostaw.
Przerwy networkingowe i inne wydarzenia towarzyszące również stanowią idealną okazję do rozmowy i nawiązania nowych kontaktów ze wszystkimi podmiotami w całym łańcuchu wartości.

Więcej informacji:

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat Deutscher Obst & Gemüse Kongress w Düsseldorfie? Prosimy o kontakt pod adresem [email protected]
Mamy nadzieję, że spotkamy się na konferencji. Chcesz wcześniej umówić się na spotkanie z jednym z naszych handlowców? Proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.