jesteśmy SISMATEC & PROSEAL

ZGRZEWARKI TACEK PROSEAL & CASEPACKERS

Zaklejarki do tacek i opakowania do pudełek Proseal

Proseal produkuje szeroką gamę ręcznych, półautomatycznych iw pełni automatycznych zaklejarek do tacek. To sprawia, że ​​te specjalistyczne zgrzewarki do tacek należą do światowej czołówki w dziedzinie maszyn pakujących w przemyśle spożywczym. W rezultacie imponujące zgrzewarki do tacek Proseal o przepustowości 6-200 paczek na minutę są nie tylko niezawodne, ale także bardzo wydajne i skuteczne.

Nasze segmenty

półautomatyczny

Zgrzewarki tacek Proseal

Zgrzewarki do tacek Proseal serii „S” i „E”.

Seria Proseal GT

Seria Proseal „s” oferuje przyjazny dla użytkownika i wydajny wybór zgrzewarek do tacek, zaprojektowanych z myślą o ultraszybkich użytkownikach. Zaletą systemu s jest koszt – nie trzeba budować żadnych obiektów dla technologii próżniowej, co oznacza, że ​​można obniżyć koszty. Zastosowania serii Proseal GTs to: uszczelnienie atmosferyczne, płukanie gazem i obkurczanie hermetyczne.

Seria Proseal GT

Sercem konstrukcji Proseal „e” jest elastyczność umożliwiająca wykonanie dowolnego rodzaju zgrzewania na wstępnie uformowanej tacy, czy to atmosferycznego, gazowego, próżniowego/gazowego, typu skin, skin plus czy skin deep. Proseal posiada sprzęt, który jest dostosowany do przyszłości. Proseal opracowuje innowacje z myślą o interesie klienta.

Seria „S”.
Seria „E”.
Uszczelnienie atmosferyczne
płukanie gazem
Hermetyczny skurcz
Próżnia/Gaz
Pakiet skórek „S”
Skinplus „S”
Skóra głęboko „SD”

Proseal Traysealers

Sismatec i Proseal są podstawą każdej linii pakującej. Zgrzewarki do tacek Proseal to inteligentne zgrzewarki do tacek, które często stanowią centrum linii produkcyjnej. W ostatnich latach innowacyjne oprogramowanie zgrzewarek do tacek Proseal sprawiło, że Proseal stał się jednym z liderów rynku w zakresie zgrzewania tacek w przemyśle spożywczym.

Funkcja próżnia/gaz w zaklejarkach do tacek Proseal jest idealna dla segmentu mięsnego. Proces ten wydłuża okres przydatności do spożycia, czyniąc produkt bardziej odpowiednim dla łańcucha transportowego, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i świeżość dla użytkownika końcowego.

Pakowaczka Proseal

Proseal Case Packer to idealne uzupełnienie szerokiej gamy maszyn do zamykania tacek Proseal, oferujące klientom kompletne rozwiązanie do pakowania. Case Packer ma wysoką wydajność napełniania skrzynek i pudełek z prędkością do 120 paczek na minutę.

ProMotion Entry System
Kluczem do wyjątkowej wydajności Case Packer jest sprawdzony system wprowadzania tacek ProMotion. Maksymalizuje to przepustowość dzięki wykorzystaniu śledzenia ruchu i inteligentnej technologii buforowania, aby skutecznie kontrolować przepływ tacek, umożliwiając ich ciągłe podawanie do pakowarki bez zatrzymywania.

Quick Release (QR)
, lbautomatyczna technologia narzędzi umożliwia szybkie i łatwe zmiany formatu. Ponadto system Quick Release (QR) umożliwia szybkie zdejmowanie i wymianę pasów transportowych, dzięki czemu czyszczenie i konserwacja są szybsze i łatwiejsze.

Rada

Czy jesteś ciekawy możliwości i tego, co Sismatec & Proseal może dla Ciebie zrobić? Skontaktuj się z nami i pozwól, aby jeden z naszych specjalistów doradził Ci odpowiednią poradę w Twoim procesie biznesowym.