Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Linia do ważenia i pakowania

W czwartek 6 i piątek 7 lipca będziemy dysponować kompletną linią do ważenia i pakowania wielu możliwych produktów. Linia ta składa się z wagi wielogłowicowej Bilwinco i pionowej zgrzewarki worków Doypak.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej firmy w Almelo, aby zademonstrować Państwu tę linię do ważenia/pakowania i poinformować Państwa bardziej szczegółowo o możliwościach tych maszyn. Oczywiście zrobimy to przy przekąskach i napojach.

Bilwinco produkuje wagi wielogłowicowe, które doskonale sprawdzają się w sektorze spożywczym. Wagi mogą ważyć różne produkty bardzo szybko i dokładnie Możemy zaoferować szeroki zakres pojemności od 10 filiżanek aż do 32 filiżanek. Pozwala nam to ważyć do 200 paczek na minutę.
Naważarki wielogłowicowe Bilwinco zostały opracowane specjalnie do ważenia świeżych i mrożonych produktów spożywczych. Maszyny posiadają unikalną konstrukcję spełniającą surowe wymagania higieniczne w przemyśle spożywczym. Strefa produktu jest elastyczna, dzięki czemu maszynę można dostosować do pożądanego produktu. Wagi zbudowane są ze stali nierdzewnej, mają solidną konstrukcję, dużą wydajność i są dokładne.

Doypak jest renomowanym tureckim dostawcą pionowych zgrzewarek do worków, a połączenie firm Bilwinco i Doypak to sprawdzony sukces. W tej konfiguracji pionowa zgrzewarka worków jest umieszczona pod naważarką wielogłowicową Bilwinco. Maszyny Doypak są również łatwe w obsłudze, wyposażone w technologię serwo i łatwe w czyszczeniu. Doypak od dziesięcioleci dostarcza dobre i niezawodne maszyny.

Mamy nadzieję, że jesteś zainteresowany przybyciem, aby zobaczyć tę konfigurację i prosimy o wcześniejszą rejestrację, wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Czekamy na Ciebie w naszej firmie w Almelo!

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.