być w stanie zoptymalizować każdą linię produkcyjną

INDUSTRIAL AUTOMATION

Automatyka przemysłowa z robotyką

Sismatec oferuje rozwiązania pod klucz w zakresie robotyki w przemyśle spożywczym. Tutaj można pomyśleć o wdrożeniu ramion robotów przemysłowych dla rozwiązań początkowych i końcowych linii. Ale także do integracji w ramach Państwa linii produkcyjnych i pakujących.

Sismatec jest Państwa partnerem w zakresie automatyki przemysłowej i robotyki w przemyśle spożywczym. Oferujemy różne opcje integracji inteligentnego przemysłu i robotyki, które pozwalają nam skonfigurować każdą linię produkcyjną w najlepszy możliwy sposób. Na przykład wdrożenie ramion robotów lub delta pickerów w celu optymalizacji procesu produkcyjnego. Połącz te roboty z maszynami naszych marek A i stwórz ostateczną linię produkcyjną na każdą sytuację!

Jesteśmy w stanie monitorować i utrzymywać wszystkie systemy 24/7. We współpracy z naszym działem technicznym możemy zapewnić, że Państwa proces produkcyjny przebiega bez zakłóceń i utrzymuje się w ruchu.

Industriële geautomatiseerde machine

Rozwiązania segmentowe

Robotica | Sismatec

Design | Elastyczne i kompaktowe rozwiązania

Aby umożliwić szybkie przestawienie się bez konieczności dokonywania większych zmian w Państwa obecnej linii produkcyjnej, opracowaliśmy elastyczne rozwiązanie. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie wykorzystać robota przemysłowego do wielu różnych operacji. Pozycja produktu, jego wielkość i jakość jest skutecznie uczyniona przejrzystą. Co sprawia, że operacje przebiegają sprawnie. Rozwiązania te mogą być elastycznie umieszczane na linii i są w stanie wykonać wiele różnych operacji.

Oprócz systemów robotów o elastycznej i kompaktowej konstrukcji, oferujemy również rozwiązania o dużej prędkości. Może to obejmować wykonywanie operacji „pick and place” z bardzo dużą prędkością i precyzją. Sto picków na minutę nie jest wyjątkiem.

Chętnie pomożemy Państwu w kwestii optymalizacji procesów produkcyjnych i pakowania. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami poprzez stronę kontaktową lub wypełnij formularz kontaktowy na dole strony!

Klasa spożywcza | Higiena i bezpieczeństwo

W przypadku robotyki w przemyśle spożywczym, higiena i bezpieczeństwo są ważnymi czynnikami, Sismatec uwzględnia te czynniki w procesie rozwoju od samego początku. Dzięki temu możemy opracować kompletny system w sposób higieniczny i bezpieczny dla żywności. Robimy to bez uszczerbku dla funkcjonalności. Ponadto optymalnie zapewnione jest również bezpieczeństwo pracowników.

Dzięki zastosowaniu ekranów świetlnych robot jest optymalnie zabezpieczony, ale jednocześnie szybko i łatwo dostępny dla operatorów i osób sprzątających. Elementy elektryczne są dobierane między innymi pod kątem certyfikowanego stopnia ochrony. Nasz standard jest na poziomie ochrony IP69K. W rezultacie wiele z naszych maszyn można usunąć za pomocą wysokiego ciśnienia, a uszkodzenia spowodowane przez wodę należą do przeszłości.

Czy masz pytania dotyczące tego, jak uwzględniamy higienę i bezpieczeństwo w naszych rozwiązaniach z zakresu robotyki? A może interesuje Państwa, jak możemy pomóc w dalszej optymalizacji Państwa procesów? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Robotica | Sismatec

Zainteresowany lub chcesz uzyskać więcej informacji?