Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Sismatec na targach rybnych Bremen 2024

Sismatec będzie obecny na targach rybnych w Bremie, od niedzieli 25 lutego do wtorku 27 lutego 2024 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w tych dniach.

Sismatec zaprezentuje na stoisku Proseal Traysealer, typ GT1s, automatyczny traysealer liniowy. Nasz traysealer posiada wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji, o których z przyjemnością opowiemy więcej podczas targów. Pokażemy również najnowsze trendy w opakowaniach.

proseal-vis-skin

Proseal Traysealers

Sismatec jest dostawcą urządzeń Proseal Traysealers. Proseal Traysealers specjalizuje się w pakowaniu ryb. Proseal produkuje szeroką gamę ręcznych, półautomatycznych i automatycznych zgrzewarek liniowych zdolnych do zgrzewania do 240 opakowań na minutę.

Zaplanuj swoją wizytę

Chętnie opowiemy więcej o najnowszych trendach w opakowaniach i naszych innowacjach. Ze względu na tłumy, których spodziewamy się podczas targów, chcielibyśmy zaoferować możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie z jednym z naszych sprzedawców/doradców. Jeśli chcesz z tego skorzystać, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer +31 (0) 546 874 115.

Do zobaczenia na naszym stoisku!

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.