Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Sismatec na targach Meat Expo Kortrijk 2023

Odwiedź nas podczas targów Meat Expo w Kortrijk od niedzieli 24 września do środy 27 września 2023 roku.
Podczas targów Meat Expo z przyjemnością przedstawimy najnowsze trendy w branży spożywczej i zaprezentujemy liczne rozwiązania (opakowaniowe).

Nasze maszyny można znaleźć na naszym stoisku 4185:

  • Proseal Traysealer, typ GT1
  • Belca flowpacker
  • Turbo maszyna dozująca
  • Firex 130L
  • Mikronacinarka Uzermak
  • Uzermak CCM110
  • Schomaker
  • Schröder IMAX

Oprócz tych maszyn, przedstawiamy również Sismation! Światowe doświadczenie naszych dostawców i "wewnętrzna" wiedza na temat procesów produkcyjnych sprawiają, że Sismatec jest specjalistą, który może doradzić w zakresie osobistych procesów produkcyjnych.

sismatec-op-meat-expo-kortrijk-september-2023

Zaplanuj swoją wizytę na targach Meat Expo w Kortrijk

Ze względu na tłumy, których spodziewamy się podczas targów, chcielibyśmy zaoferować możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie z jednym z naszych sprzedawców/doradców. Jeśli chcesz z tego skorzystać, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer +31 (0)546 874115. Możesz zarejestrować się poniżej, aby uzyskać dostęp do targów.

ZAREJESTRUJ SIĘ TARGI MIĘSNE EXPO KORTRIJK

Kod umożliwiający bezpłatną rejestrację gości to: SISM2023

O targach Meat Expo

Targi Meat Expo odbędą się od niedzieli 24 września do środy 27 września 2023 roku. Jednocześnie w Kortrijk Xpo odbędą się targi piekarnicze Broodway i targi delikatesów Taste of Tavola. Łącznie oznacza to aż około 350 wystawców z nowymi inspiracjami i odświeżonymi pomysłami.Łącznie oznacza to aż około 350 wystawców z nowymi inspiracjami i odświeżonymi pomysłami.Łącznie oznacza to aż około 350 wystawców z nowymi inspiracjami i odświeżonymi pomysłami.Łącznie oznacza to aż około 350 wystawców z nowymi inspiracjami i odświeżonymi pomysłami. SO Meat Expo, Broodway & Tase of Tavola po raz kolejny staną się doskonałym miejscem spotkań dla branży. Meat Expo to czterodniowe inspirujące i klimatyczne forum skupiające się na rzemiośle rzeźniczym, pasji do handlu i gwiezdnej wiedzy. I gdzie można spotkać kolegów z branży, a także ze świata piekarni i delikatesów, w przyjaznej atmosferze.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Meat Expo.

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.