Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Sismatec na targach Fruit Attraction Madrid 2023

Odwiedź nas podczas Fruit Attraction Madrid w dniach od 3 do 5 października 2023 r. Podczas Fruit Attraction chcielibyśmy poinformować o najnowszych trendach w branży spożywczej i zaprezentować liczne rozwiązania w zakresie opakowań.

🍓🍒🍇

Nasze maszyny można znaleźć na naszym stoisku 10D29:

  • Proseal GT2s
  • Proseal CP3
  • Belca RV4 inox
proseal-sealing-solutions

Proseal

Sismatec, wraz z Proseal, jest wiodącym na świecie dostawcą maszyn do zgrzewania tacek w sektorze owoców miękkich. Wybierając Proseal, nie tylko wybierasz bardzo niezawodną markę, ale także możesz pakować swoje produkty w zrównoważony i bardzo przyjazny dla środowiska sposób. Dzięki zasadzie topseal zużycie plastiku zostało już znacznie zmniejszone.

Na stoisku zaprezentujemy Proseal GT2s. Ponadto zaprezentujemy urządzenie Case Packer CP3.

Dzięki Proseal CP3 możemy zaoferować naszym klientom kompletne rozwiązanie opakowaniowe oprócz zgrzewarek do tacek. Case Packer umożliwia napełnianie skrzynek i pudełek z dużą prędkością do 120 opakowań na minutę. Z przyjemnością poinformujemy o naszych innowacjach podczas targów. Co więcej, pokazujemy najnowsze trendy w opakowaniach, więc mamy wszystkie rodzaje opakowań z różnych materiałów.

proseal-case-packer-cp4

Belca

Belca posiada flowpacki. Dzięki naszym maszynom Belca możemy pakować różne rozmiary wagowe na tej samej maszynie z krótkim czasem przezbrojenia. Te maszyny pakujące typu flow pack są zdolne do zrównoważonego pakowania dzięki zastosowaniu monomateriałów do tacek i folii.

Na stoisku zaprezentujemy flowpacker Belca RV4. Belca RV4 INOX to pakowarka przepływowa stworzona do automatycznego "owijania" szerokiej gamy produktów materiałami zgrzewalnymi. Z przyjemnością poinformujemy o naszych opcjach opakowań typu flowpack podczas wystawy.

RV4-INOX-1

Zaplanuj swoją wizytę w Atrakcje owocowe w Madrycie

Spotkaj się z nami na Fruit Attraction w Madrycie! Można nas odwiedzić w dniach 3, 4 i 5 października. Zarejestruj swój bilet przez ten link. Aby się zarejestrować, należy podać kod: FA230004873KS.

Ze względu na tłumy, których spodziewamy się podczas targów, chcielibyśmy zaoferować możliwość wcześniejszego umówienia się na spotkanie z jednym z naszych sprzedawców/doradców. Jeśli chcesz z tego skorzystać, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer 0031 (0)546-874115.

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.