Szukaj
Close this search box.

Aktualności

Proseal rozszerza gamę automatycznych pakowarek do kartonów

Najnowszym produktem firmy Proseal jest CP2 — szybki, w pełni automatyczny system, który łączy efektywne wykorzystanie energii z możliwością napełniania skrzynek z prędkością do 110 opakowań na minutę.
Opatentowana maszyna CP2 firmy ProSeal poszerza gamę pakowarek kartonowych i wraz z wiodącymi na rynku maszynami do zamykania tacek oferuje swoim klientom kompletne rozwiązanie do pakowania.

CP2 może obsługiwać wiele różnych kształtów opakowań; zawiera tacki, pojemniki i opakowania typu sandwich, z materiałów takich jak A-Pet, C-Pet i karton, i oferuje taką samą trwałość i ochronę jak istniejący asortyment Proseal, ale z ulepszonymi kompaktowymi wymiarami. Dzięki temu CP2 można łatwo dopasować do istniejących linii pakowania oraz do zastosowań, w których przestrzeń zakładu jest ograniczona.

Proseal rozszerza gamę automatycznych pakowarek do kartonów | Sismatec

Fundamentem wydajności CP2 jest system podawania tacek ProSeal ProMotion, który przyspiesza przepustowość, podążając za ruchami i inteligentną technologią buforowania, aby skutecznie kontrolować przepustowość tacek. Pozwala to na ciągłe napełnianie bez zatrzymywania się.

Maszyna CP2 jest elastyczna w obsłudze nowych form opakowań, takich jak tacki nadające się do recyklingu i kompostowania. Jego technologia automatycznej naprawy zapewnia szybkie i łatwe zmiany, a taśmy transportowe Quick Release (QR) można szybko zdjąć i wymienić, aby ułatwić i przyspieszyć czyszczenie i konserwację.

Podobnie jak seria maszyn do zamykania tacek firmy ProSeal, CP2 zawiera również wiele innowacyjnych funkcji. Należą do nich system logowania użytkownika i ścieżki audytu ProTect, który umożliwia wielopoziomową autoryzację dostępu i oferuje pełną kompatybilność z ProVision OEE oraz „analizator śródmieścia”, który dostarcza danych o wydajności maszyny w czasie rzeczywistym.

Przenośniki wejściowe i wyjściowe pudełek można dostosować i zaprojektować tak, aby pasowały do ​​poszczególnych układów fabrycznych, a CP2 można w pełni zintegrować z dodatkowym wyposażeniem, takim jak urządzenia do składania pudełek, etykieciarki, drukarki i enkodery.

Proseal-breidt-assortiment-automatische-case-packers-uit
proseal-cp2-case-packer

„Otrzymaliśmy bardzo pozytywne opinie na temat naszego CP3 dotyczące jego wysokiej wydajności i niezawodności, ale z rozmów z klientami wynika również, że wielu z zadowoleniem przyjęłoby bardziej kompaktowe rozwiązanie do zastosowań, które nie wymagają wysokiej przepustowości oferowanej przez CP3” — powiedział Nick Severn, starszy inżynier systemów sterowania w Proseal UK. „CP2 spełnia to zapotrzebowanie, a jednocześnie zapewnia szybkie i wydajne rozwiązanie do pakowania, które pomaga firmom osiągnąć maksymalną przepustowość”.

Po więcej informacji:
Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] lub zadzwoń pod numer +31 (0)546-874113, aby omówić możliwości.

Bron: AGF.nl
Publicatiedatum:

Ciekawy możliwości dla swojej firmy?

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.