JESTEŚMY SISMATEC

Mięso i Sismatec

Partner technologiczny w sektorze mięsnym

Przetwarzanie, przygotowywanie, porcjowanie i pakowanie mięsa może odbywać się na wiele sposobów we współpracy z firmą Sismatec. Sismatec ma w swojej ofercie maszyny i rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom rzemiosła i handlu detalicznego oraz dużego przemysłu. Od w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych i pakujących po małe samodzielne maszyny dla mniejszych sklepów mięsnych.

Czy chcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą maszyn do mięsa? Kliknij na przycisk tutaj.

Wymieszaj i zmiksuj

Sismatec & Vakona mają duże doświadczenie w mieszaniu, wyważaniu, masowaniu, marynowaniu i bębnowaniu wszystkich produktów mięsnych. Sismatec & Vakona mają duże doświadczenie w mieszaniu, wyważaniu, masowaniu, marynowaniu i bębnowaniu produktów. Duży wybór różnych wielkości i opcji wyposażenia pozwala na wysoki stopień indywidualizacji w celu osiągnięcia jak najwyższego poziomu optymalizacji produktu dla klienta.

Miksery Vakona dzielą się na trzy serie. Standardowa seria FM, seria VM do warunków próżniowych oraz seria ESK do energooszczędnego bębnowania na zimno produktów mięsnych. Wszystkie trzy serie dostępne są w pojemnościach od 60 do 1800 litrów

Krojenie i emulgowanie

Dzięki marce Slsmatec, Sismatec posiada nową generację maszyn uniwersalnych. Te uniwersalne maszyny charakteryzują się wyjątkową wszechstronnością: w jednej maszynie można wykonać kilka etapów obróbki. Maszyny są łatwe w czyszczeniu i bardzo łatwe w konserwacji.

Maszyny obsługują wiele zadań związanych z produkcją produktów mięsnych: mieszanie, krojenie, emulgowanie i homogenizowanie. Możliwe jest również bezpośrednie i pośrednie ogrzewanie, chłodzenie i produkcja próżniowa. Maksymalizacja wydajności i jakości!

Sismatec CCM 200